KIZOOM
OnderwijsZorgTeam maakt deel uit van KIZOOM, het centrum voor diagnostiek en behandeling van kinderen en jeugdigen. Meer weten? Ga naar www.kizoom.nl.

Dit zijn wij!

Ons team bestaat uit orthopedagogen, psychologen en hoogbegaafdheidsspecialisten.
Maak kennis met ons team! 

Ilse Meeuwsen Orthopedagoog
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Simone van Hoek Orthopedagoog
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Petra Thelosen Orthopedagoog
p.thelosen@onderwijszorgteam.nl

 

Wilma Deliën Directeur, Orthopedagoog-generalist
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Lizette van Rijsingen GZ-psycholoog
lizette@rtx.nl

 

Maud van Rijsewijk Orthopedagoog
m.vanrijsewijk@onderwijszorgteam.nl

 

Stefan Haak Orthopedagoog-generalist i.o.
shaak@onderwijszorgteam.nl

 

Maartje van den Brand Orthopedagoog
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Brigitte Klerx Orthopedagoog
bklerx@onderwijszorgteam.nl

 

Mirjam Snijders Psycholoog
m.snijders@onderwijszorgteam.nl

 

Marloes Ceelen Orthopedagoog-generalist
mceelen@onderwijszorgteam.nl

 

Fréderique Spigt Orthopedagoog
f.spigt@onderwijszorgteam.nl

 

Rianne Weststrate Psycholoog
rweststrate@onderwijszorgteam.nl

 

Sven van den Hout Conciërge

 

Nadia van Dommelen Orthopedagoog
n.vandommelen@onderwijszorgteam.nl

 

Sandra Dobbelaar Secretaresse
sdobbelaar@onderwijszorgteam.nl

 

Esther Bekker Orthopedagoog
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Carla Wester Behandelcoördinator Kizoom Orthopedagoog-generalist
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
@onderwijszorgteam.nl

 

Marleen van Esch Psycholoog
m.v.esch@onderwijszorgteam.nl

 

Maarten de Tollenaer Leerkracht hoogbegaafdheid
post@maartendetollenaer.nl